Reklama

Grupa docelowa użytkowników: właściciele firm, prezesi spółek, kadra managerska, przedstawiciele wolnych zawodów, samorządowcy. Głównie Warszawa i okolice a także z innych lokalizacja zainteresowani warszawskim rynkiem biznesowym.

Statystyki:
– Unikalni Użytkownicy: średnio 20 000 miesięcznie

Reklama w portalu przybiera postać banerów, artykułów sponsorowanych i wpisów reklamowych w dziale B2B. 

BANERY

 1. BILLBOARD– reklama o maksymalnych wymiarach 1000 x 300 pikseli. Zamieszczona zostanie w górnej części portalu. Będzie doskonale widoczna – nie do przeoczenia. Wyświetlać się będzie na wszystkich jego stronach. Miejsce na wyłączność bez rotacji z innymi reklamami. Linkowanie do wybranej przez Klienta strony. Zamieszczenie na okres 1 miesiąca.
  Cena: 2000 zł netto
 2. BOX– reklama o maksymalnych wymiarach 300 x 300 pikseli. Zamieszczona zostanie na lewym lub prawym marginesie portalu. Wyświetlać się będzie na wszystkich jego stronach.  Miejsce na wyłączność bez rotacji z innymi reklamami. Linkowanie do wybranej przez Klienta strony. Zamieszczenie na okres 1 miesiąca.
  Cena: 1200 zł netto

Nieskomplikowane banery możemy dla Państwa wykonać gratis. Formaty: jpg, png.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE
Artykuł o dowolnej treści, niemniej musi posiadać treść zgodną z regulaminem i obowiązującym prawem w Polsce. Materiał sponsorowany będzie posiadał widoczną informację „artykuł sponsorowany”.

Artykuł to szerokie możliwości zaprezentowania firmy. Zamieścić w nim można dowolną ilość  tekstu, zdjęcia, grafiki, filmy, odnośniki, mapkę z lokalizacją…

Artykuł angażuje odbiorcę. Czytając jego treść zapamiętuje ją. Ciekawa treść przyciąga. Artykuł będzie również widoczny w wyszukiwarce Google, co wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie strony firmy.

Artykuł może dotyczyć ogólnej prezentacji firmy, jej produktów/usług, nowości w ofercie lub też aktualnych promocji itp.

Artykuł będzie zamieszczony w danej lokalizacji przez okres 1 miesiąca.

Na Państwa życzenia możemy napisać gratis treść artykułu, przygotowując go pod kątem wysokiej skuteczności marketingowej. Możemy również dodać profesjonalne zdjęcie pasujące do treści artykułu lub branży.

Opcje cenowe:

 • Standard: zamieszczenie artykułu w dziale Aktualności  i w pasującej sekcji tematycznej np. Nieruchomości. Cena: 1000 zł netto
 • Premium: zamieszczenie artykułu w dziale Aktualności  w pasującej sekcji tematycznej  + wyróżnienie na stronie głównej portalu (sekcja Polecamy). Doskonale widoczne miejsce, którego Czytelnicy portalu z pewnością nie przeoczą. Wyświetlanie na wszystkich stronach portalu.
   Cena: 1500 zł netto

 

WPIS REKLAMOWY W DZIALE B2B

Dział B2B to posegregowany wg branż katalog firm.

Wpis może zawierać:
– dane teleadresowe,
– charakterystykę działalności,
– listę usług / produktów,
– materiały graficzne w tym zdjęcia (max. 10),
– materiały multimedialne /filmy pochodzące z serwisów YouTube i Vimeo/,
– odnośniki,
– mapkę z lokalizacją.

Wpis zamieszczony zostanie na okres 1 roku z możliwością przedłużenia.

Cena: 500 zł netto.

Rabaty na reklamę

 • zamówienie na 2 m-ce zniżka 10%
 • zamówienie na 3 m-ce zniżka 20%
 • każdy dłuższy okres zniżka 30%

Jak zamówić reklamę?

Wyślij e-mail podając poniższe dane:

 • nazwę firmy, dane teleadresowe
 • NIP
 • wybraną formę reklamową
 • okres zamieszczenia w miesiącach

Po otrzymaniu zamówienia nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem by uzgodnić szczegóły kampanii reklamowej.

Przed rozpoczęciem kampanii otrzymają Państwo od nas fakturę VAT pro-forma. Po jej opłaceniu reklama zostanie zamieszczona a do Państwa zostanie wysłana faktura VAT.

Kontakt z Biurem Reklamy portalu:
biuro@warszawa-biznes.pl
tel.: +48 737-411-512