We wtorek i środę, 28 – 29 marca, w Pałacu Kultury i Nauki, podczas piątej odsłony konferencji Wolves Summit, spotkają się startupy, inwestorzy, przedsiębiorcy, eksperci oraz samorządowcy, by dyskutować o technologiach w biznesie.

Wolves Summit to przede wszystkim debaty, warsztaty i prelekcje światowych ekspertów, które są cennym źródłem wiedzy na temat nowych technologii i innowacji, a także wysokiej jakości networking, spotkania indywidualne i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych. Dodatkowo, w ramach nowej formuły, 350 wybranych startupów będzie mogło uczestniczyć w wydarzeniu za darmo, a 35 z nich stanie przed szansą zaprezentowania się przed międzynarodowym gronem inwestorów i managerów korporacji w czasie konkursu The Great Pitch.

Wolves Summit to 2000 uczestników z całego świata, w tym 350 startupów, 50 scaleupów (bardziej doświadczonych startupów, które często istnieją na rynku od kilku lat), 350 managerów korporacji i 250 inwestorów. Wśród uczestników będą między innymi przedstawiciele zarządów oraz dyrektorzy innowacji, strategii i marketingu. W dotychczasowych edycjach pojawili się reprezentanci ponad 60 państw z całego świata, co przekłada się na niezliczone możliwości nawiązania partnerstw biznesowych, a nawet wyjście ze swoją firmą na rynki międzynarodowe. Korzyści wynikających z możliwości bezpośrednich spotkań z przedstawicielami różnych środowisk jest więcej. Za każdym razem organizatorzy starają się stworzyć atmosferę sprzyjającą poznawaniu nowych osób. Stąd spotkania 1:1 pomiędzy startupami, inwestorami i korporacjami, które uczestnicy mogą umówić jeszcze przed konferencją.

Miasto Stołeczne Warszawa, współorganizator wydarzenia, zaprasza uczestników Wolves Summit do odwiedzenia stoiska Centrum Przedsiębiorczości Smolna, na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje o działaniach miasta skierowanych do środowiska startupów, w tym o programie Grow with Greater Warsaw, wspierającego rozwój eksportu firmy z sektora MŚP z aglomeracji warszawskiej.

Więcej informacji: www.wolvessummit.com/pl

Share: